Gramatike praktike e gjermanishtes Shiko më të madhe

Gramatike praktike e gjermanishtes

Karin Laviat A-002138

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike gjermanisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën gjermane, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të gjermanishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9789992799796

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe112
ISBN9789992799796
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaDygjuhesh
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Sejdini