Komunikimi. Te flasesh, te telefonosh, Te shkruash View larger

Komunikimi. Te flasesh, te telefonosh, Te shkruash

Cristina Parodi  BDI0352

New product

Përshkrim i shkurtër Në këtë libër Cristina Parodi, gazetarja dhe drejtuesja e emisioneve të mirënjohura në televizionin italian, përshkruan në një këndvështrim modern, të përditësuar, rregullat e mirësjelljes.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992759836 

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Çfarë duhet të themi kur ulemi për të ngrënë? Kur duhet ta mbyllim medoemos celularin? Si të sillemi në një festë ku jemi të ftuar, por nuk njohim njëri? Si ti formulojmë ftesat kur martohemi për së dyti? Nga darka te ftesat, nga letra tek e-maili, nga telegrami te telefoni, shumë këshilla të vlefshme për mënyrën më të mirë për të folur dhe komunikuar me të tjerët në epokën e internetit dhe sms-ve.

Data sheet

pages120
ISBN9789992759836 
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaAnglisht
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlira Shurbani