Komunikimi. Te flasesh, te telefonosh, Te shkruash Shiko më të madhe

Komunikimi. Te flasesh, te telefonosh, Te shkruash

Cristina Parodi  BDI0352

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Në këtë libër Cristina Parodi, gazetarja dhe drejtuesja e emisioneve të mirënjohura në televizionin italian, përshkruan në një këndvështrim modern, të përditësuar, rregullat e mirësjelljes.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992759836 

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Çfarë duhet të themi kur ulemi për të ngrënë? Kur duhet ta mbyllim medoemos celularin? Si të sillemi në një festë ku jemi të ftuar, por nuk njohim njëri? Si ti formulojmë ftesat kur martohemi për së dyti? Nga darka te ftesat, nga letra tek e-maili, nga telegrami te telefoni, shumë këshilla të vlefshme për mënyrën më të mirë për të folur dhe komunikuar me të tjerët në epokën e internetit dhe sms-ve.

Të dhëna

Faqe120
ISBN9789992759836 
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaAnglisht
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlira Shurbani