Urtësia shekullore dhe qeverisja Shiko më të madhe

Urtesia shekullore dhe qeverisja

BO0042

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9928-186-89-8

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe456
ISBN9928-186-89-8
Titulli origjinalOnufri
V. Bot2015
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë