Per me te shtrenjten mesuese View larger

Per me te shtrenjten mesuese

Pam Brown A-007982

New product

Përshkrim i shkurtër

Një dhuratë kushtuar një njeriu të fortë – kolegeje biznesi, një mësueseje, një nëne,  një bashkëshorteje, dhe çdo femre guximtare të arrirë në dashuri, përkujdesje dhe sukses

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201072

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
ISBN9789928201072
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë