Per me te shtrenjten mesuese Shiko më të madhe

Per me te shtrenjten mesuese

Pam Brown A-007982

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një dhuratë kushtuar një njeriu të fortë – kolegeje biznesi, një mësueseje, një nëne,  një bashkëshorteje, dhe çdo femre guximtare të arrirë në dashuri, përkujdesje dhe sukses

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201072

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
ISBN9789928201072
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë