Evropa monetare: Euro dhe sistemi monetar evropian Shiko më të madhe

Evropa monetare: Euro dhe sistemi monetar evropian

Gilles Jacoud BPA001

Libër i ri

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
Fletët224
ISBN9789994397662

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët224
ISBN9789994397662
Titulli origjinalPapirus
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiAdrian Civici