Gjyshja Gango godet perseri View larger

Gjyshja Gango godet perseri

David Walliams BAT0401

New product

Përshkrim i shkurtër

“Gjyshja Gango godet përsëri!” është pjesa e dytë dhe një shoqëruese jashtëzakonisht brilante e novelës së adhuruar “Gjyshja Gango”, shkruar nga David Walliams-i, autor i MILIONA kopjeve të shitura.

More details

1077 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341662

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Legjenda e MACES SË ZEZË jeton ende...

Beni po fillon të mësohet me jetën pa Gjyshen e tij të dashur. Asaj i pëlqente shumë lakra, ishte   e jashtëzakonshme në zgjidhjen e anagramave... dhe një grabitëse ndërkombëtare xhevahiresh e njohur ndryshe si

MACJA E ZEZË.

Tashmë ka mbetur veçse kujtim aventura e jashtëzakonshme e vjedhjes së Thesarit të Kurorës.

Më pas ndodh diçka e pashpjegueshme. Thesare me famë botërore grabiten në mes të natës dhe të gjitha gjurmët nuk të çojnë askund tjetër përveçse te MACJA E ZEZË.

Por kjo është e pamundur...?

A mund ta zbardhë Beni misterin e MACES SË ZEZË të re para se të akuzohet ai vetë për grabitjet?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages368
ISBN9789928341662
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 5 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGeiv Tomço
I ri1