Lufta e Kosoves dhe Hashim Thaci View larger

Lufta e Kosoves dhe Hashim Thaci

Blendi Fevziu, Baton Haxhiu A-006120

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri me autorë Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu, është një lloj “dosje e lavdisë” së Thaçit në luftën e Kosovës, kundër një “dosje akuzash” me të cilat presidenti përballet tashmë në hagë, në kuadrin e Gjykatës Speciale

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320346
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages282
ISBN9789928320346
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1