Cunat e keqij – vell. 1 View larger

Cunat e keqij – vell. 1

Aaron Blabey A-003760

New product

1 Item

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286482

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Zoti. UJK

Zoti. PESHKAQEN

Zoti: GJARPËR

Zoti: PIRANJA

Ata janë çuna të këqij dhe këtë e dinë të gjithë.

Janë të frikshëm e të rrezikshëm me pak fjalë thjesht të .....KEQIJ.

Por këta çuna duan me gjithë mend të bëhen HERONJ.

Dhe do na e dëshmojnë këtë duke bërë disa dredhi të mira... Me apo pa lejen tuaj!

LIDHNI RRIPIN E SIGURIMIT DHE PËRGATITUNI PËR HISTORINË MË GAZMORE, MË ÇAMAROKE E MË ZBAVITËSE QË KENI LEXUAR NDONJËHERË---ERDHI MOMENTI TË NJIHENI ME ÇUNAT E KËQIJ.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages144
ISBN9789928286482
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKristi Kaca
I ri1