Reduced price! Koni dhe çasti i shumëpritur i akullores View larger

Koni dhe casti i shumepritur i akullores

Julia Boehme BAO0176

New product

Përshkrim i shkurtër

Koni, Ana dhe Billi kalojnë disa ditë pushime në Itali. Shoqet vizitojnë gjyshen e Billit në një fshat të vogël, në afërsi të Napolit. Koni njihet me Romën, lahet në detin Mesdhe dhe ngjitet në Vezuv. Por, mbi të gjitha, në Romë Koni dhe shoqet e saj shijojnë akullorën më të mirë në botë!

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024961

432 Lekë

-8%

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages104
ISBN9789928024961
Shtëpia botueseAlbas
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri