Koni, Filipi dhe supervajza

Dagmar Hoßfeld BAO0170

New product

Përshkrim i shkurtër

Koni përhumbet në sytë e kafenjtë të Filipit kur e shesh. Fluturat në stomak nuk po i ikin.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026316

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Përkundrazi, ajo bëhet gjithnjë e më keq, kur një vajzë e re shfaqet në shkollën e tyre. Klarisa jo vetëm që është e bukur, por është edhe superinteligjente, sportiste e zonja dhe mjaft e gatshme për të ndihmuar të tjerët. Ajo është kaq e përsosur në të gjitha drejtimet, sa duket sikur vjen nga një botë tjetër. Brenda Konit ndizet sinjali i alarmit.

Mos kjo bukuroshja e re po shoqërohet me Filipin? Por Ana, si gjithnjë, ka një plan. Koni do ta mundë Klarisën me “armët” e saj më të forta!

Data sheet

pages180
ISBN9789928026316
Shtëpia botueseAlbas
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri