Koni dhe çasti i shumëpritur i akullores Shiko më të madhe

Koni dhe casti i shumepritur i akullores

Julia Boehme BAO0176

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni, Ana dhe Billi kalojnë disa ditë pushime në Itali. Shoqet vizitojnë gjyshen e Billit në një fshat të vogël, në afërsi të Napolit. Koni njihet me Romën, lahet në detin Mesdhe dhe ngjitet në Vezuv. Por, mbi të gjitha, në Romë Koni dhe shoqet e saj shijojnë akullorën më të mirë në botë!

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024961

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe104
ISBN9789928024961
Titulli origjinalAlbas
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri