Cmim i reduktuar! Njëmijë e një net, vëll.1 Shiko më të madhe

Njemije e nje net, vell. i pare

Grup autorësh BCA001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallat e mrekullueshme arabe, të përkthyera në shqip mjeshtërisht nga Mustafa Greblleshi, vijnë në tre vëllime nga shtëpia botuese Çabej

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN9789992733438

640 Lekë

-20%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Vëllimi i parë përmban përrallat: Simbad Detari, Të tre Kalanderët, Gomari, kau dhe bujku, Tregtari dhe xhindi, Plaku dhe drenusha, Plaku dhe dy qentë e zinj, Historia e peshkatarit, Mbreti grek dhe mjeku, Duban Burri dhe papagalli, Veziri i ndëshkuar, Mbreti i ri i ishujve të zinj, Historia e Zybejdes dhe Historia e Aminës.

Të dhëna

Faqe246
ISBN9789992733438
Titulli origjinalÇabej
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI dytë
PërkthyesiMustafa Greblleshi