I ri Perrallat me te bukura nga e gjithe bota Shiko më të madhe

Perrallat me te bukura nga e gjithe bota

Stefania Leonardi Hartley A-005248

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përralla të mrekullueshme, të pasura me ilustrime të shkëlqyera dhe personazhe të paharrueshme nga përralla tradicionale dhe legjenda mahnitëse nga anembanë botës.

15 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003300

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe128
ISBN9789928003300
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia