Perrallat me te bukura klasike Shiko më të madhe

Perrallat me te bukura klasike

Grup autorësh BOT0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e paharrueshme e përrallave me të bukura. Personazhe të jashtëzakonshëm do të të shoqërojnë në një botë fantastike dhe plot emocione.

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003577

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe128
ISBN9789928003577
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia