I ri Perrallat me te bukura me zana dhe magjistare Shiko më të madhe

Perrallat me te bukura me zana dhe magjistare

Stefania Leonardi Hartley A-005250

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përralla të mrekullueshme, të pasura me ilustrime të shkëlqyera dhe personazhe të paharrueshme nga përralla tradicionale dhe legjenda mahnitëse nga anembanë botës.

512 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003317

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe128
ISBN9789928003317
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia