Cmim i reduktuar! Bubi gjumash Shiko më të madhe

Bubi gjumash

BAO0024

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duke vendosur dorën në gojën e bubit gjumash, i cili vetëm do të flejë gjumë, fëmijët argëtohen me historinë e tij. Ai i bën të gjithë të gogësitin dhe tju vijë gjumë. Po cilët? Mësojeni këtë duke u argëtuar me librin-lodër.

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët10
ISBN9789928022592

972 Lekë

-10%

1 080 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN9789928022592
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç