Libri im i pare i baletit Shiko më të madhe

Libri im i pare i baletit

Grup autorësh JB0085

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri im i parë i baletit është një udhëzues i mrekullueshëm për fëmijët që sapo hyjnë në botën magjike të kërcimit. Me këshillat, ilustrimet dhe tekstin frymëzues, ky libër do të bëhet një mik i dashur për fëmijët kërcimtarë.

199 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 38 4

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe48
ISBN978 9928 177 38 4
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë