Ditari i Gregut – vëll.2 Shiko më të madhe

Ditari i Gregut – vëll.2

Jeff Kinney IA0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vetëm për një gjë mos e pyesni Gregun, se si i kaloi pushimet e verës, sepse vetëm për to nuk ka qejf të flasë. Ndërsa Gregu nis vitin e ri shkollor, dëshiron me gjithë shpirt që t'i harrojë sa më shpejt tre muajt e fundit... sidomos një ngjarje. Por për fat të keq, vëllai i tij i madh, Rodriku, e di mirë të fshehtën e Gregut. Pastaj ka edhe një mënyrë për t'i nxjerrë sekretet... sidomos kur plekset një ditar në këtë mes "Ditari i Gregut" vlerësohet nga USA Today, Publishers Weekly dhe New York Times si libri bestseller Nr. 1.

25 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
Fletët225
ISBN9789928201195

700 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët225
ISBN9789928201195
Titulli origjinalIDEART
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha8-15 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka