Kopshti sekret Shiko më të madhe

Kopshti sekret

Frances H. Burnett BDR086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vogëlushja Meri është një jetime e ardhur nga India për të jetuar me të afërmit në Angli. Kushëriri i saj, Kolin, është një djalë shëndetlig, që jeton në të njëjtën shtëpi të madhe e të ftohtë, ku Meri është dërguar.

Më shumë detaje

65 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621049

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të dy fëmijët janë egoistë e të vetmuar, të trishtuar në mënyra të ndryshme. Vetëm kur Meri gjen një çelës të vjetër e të ndryshkur, i cili hap një kopsht të fshehur prej shumë kohësh, ata mësojnë të gjejnë dashurinë dhe lumturinë. Në misterin dhe bukurinë e natyrës së gjallë, Meri dhe Kolini i kapërcejnë problemet e tyre dhe hidhen në krahët e magjisë e të mrekullive çudibërëse që i rrethojnë.

Të dhëna

Faqe243
ISBN9789995621049
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë