Cmim i reduktuar! Set, 3 libra, sekretet e ditarit të Gregut Shiko më të madhe

Vetëm online

Set, 3 libra, sekretet e ditarit te Gregut

Jeff Kinney IA0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të jesh fëmijë ta sjell në majë të hundës. Askush nuk e di këtë më mirë se Greg Hefli, që e gjen veten të ngecur në shkollën 9-vjeçare, ku ngordhalaqi i vogël ndan korridoret me fëmijë më të gjatë, më të këqij, që madje edhe rruhen. Në “Ditarin e Gregut” autori dhe ilustruesi, Jeff Kinney, na paraqet një hero ndryshe. Siç e thotë edhe Gregu: Mos prisni të lexoni gjë ra si “I dashur ditar kështu” a “I dashur ditar ashtu” ! Për fat të mirë Gregu nuk i bën ato që thotë dhe ato që bën në të vërtetë janë gjëra krejt të ndryshme. Bashkëngjitur gjeni setin me tre libra. Nëse fëmija juaj është i dashuruar me Gregun, krijoje bibliotekën e tij.

Më shumë detaje

598 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart

1 890 Lekë

-10%

2 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban tre libra:

“Ditari e Gregut” vëllimi 1, (kliko këtu për të blerë veç librin)

“Ditari e Gregut” vëllimi 2, (kliko këtu për të blerë veç librin)

“Ditari e Gregut” vëllimi 3, (kliko këtu për të blerë veç librin)

Të dhëna

Titulli origjinalIDEART
Viti i Botimit2015-2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha8-15 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka