Cmim i reduktuar! Kronikat e Narnias - Djaloshi dhe kali vell. V Shiko më të madhe

Kronikat e Narnias - Djaloshi dhe kali vell. V

C. S. Lewis BD0056

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Djaloshi dhe kali" është historia e kuajve që flasin, e tradhtisë që zien, e vendit ku gjithçka pritet të ndodhë, ashtu si të jetë e thëna.

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller