I ri Roul Xheferson paraqet Aventurat e shokut fantastik Shiko më të madhe

Ditari i Roulit 2 - Aventurat e shokut fantastik

Jeff Kinney A-005894

Libër i ri

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272621

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

AVENTURA JU PRET!

Prej imagjinatës së Roul Xhefersonit vjen një aventurë e përmasave epike. Bashkohuni me Rolandin dhe shokun e tij të ngushtë, Garg Barbarin, teksa lënë fshatin e tyre të rehatshëm dhe nisen në një mision për të shpëtuar mamin e Rolandit nga Magjistari i Bardhë. Do të arrijnë heronjtë tanë të mbijetojnë? Zbulojeni në

“Aventurën e një shoku fantastik” të Roul Xhefersonit.

Kërkoni për ndonjë aventurë të një tipi krejt tjetër? Atëherë hidhini një sy “Ditarit të një shoku fantastik”, ku historia që të shkul së qeshuri e Roul Xhefersonit ka në qendër të vëmendjes shokun e tij më të ngushtë, Greg Heflin!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928272621
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë