Liza ne boten e cudirave Shiko më të madhe

Liza ne boten e cudirave

Lewis Carroll A-000785

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Liza nis të ndjekë Lepurin e Bardhë që vrapon përpara saj, dhe bie brenda në një
zgavër. Është hyrja e një bote të jashtëzakonshme, ku ligjet e fizikës janë
zëvendësuar me ato të fantazisë, gjithçka e përshkruar me ilustrimet e mahnitshme
që japin gjithë magjinë e Botës së çudirave.

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201423

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
ISBN9789928201423
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë