Koni dhe poni kërcimtar Shiko më të madhe

Koni dhe poni kercimtar

Julia Boehme BAO0171

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni është e lumtur. Më në fund ajo do të shkojë në fermën e kuajve.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026323

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Koni mezi po pret të shohë përsëri kalin e saj të preferuar, Karlinën. Së bashku me Anën, ajo do të ndjekë një kurs akrobacie mbi kalë.

Një kalë i cirkut, Amadeusi, ka nevojë urgjente për ndihmë e tyre. A do të mundet Koni dhe miqtë e saj ta ndihmojnë?

Të dhëna

Faqe96
ISBN9789928026323
Titulli origjinalAlbas
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri