Atlas historik i botes Shiko më të madhe

Atlas historik i botes

Grup autorësh JB0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky atlas i mrekullueshëm është një panoramë e gjallë dhe magjepsëse e qytetërimit njerëzor përgjatë epokave. Me më shumë se 60 harta dhe ilustrime plot ngjyra, shqyrton periudhat kyçe të historisë qysh prej viteve 10.000 p.e.r. deri në ditët tona.

503 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 70 408

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe190
ISBN978 999 43 70 408
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri