Atlas i kafshëve, gjitarët Shiko më të madhe

Atlas i kafsheve, gjitaret

Grup autorësh BOG0166

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjithçka rreth botës së gjitarëve, kur, ku, si dhe me çfarë jetojnë ata. Nëpërmjet një teksti të thjeshtë dhe ilustrimeve të mrekullueshme, ky libër tregon deri në detaje sekretet e botës së tyre të magjishme!

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe31
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiRiza Ibrahimi