Atlas bota e kafsheve Shiko më të madhe

Atlas bota e kafsheve

Grup autorësh JB0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kafshët popullojnë çdo cep të planetit tonë. Në këtë atlas do të mësoni për zakonet e tyre, si dhe shumë kërshëri të kësaj bote të mrekullueshme.

201 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 94 401

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe44
ISBN978 999 43 94 401
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë