Antologji rrefenja, fabula parabula View larger

Antologji rrefenja, fabula parabula

Kahlil Gibran A-004443

New product

Përshkrim i shkurtër

Gibran vjen me gjithë urtësinë dhe mjeshtrinë e tij në rrëfimet dhe meditimet e tij të jashtëzakonshme.

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928034021
Viti i botimit2019

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages398
ISBN9789928034021
RedaktoriXhevahir Lleshi
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBajram Karabolli
I ri1