I cmenduri.Endacaku, Flatrat e thyera Shiko më të madhe

I cmenduri.Endacaku, Flatrat e thyera

Kahlil Gibran BXH0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Parabolat e tij janë të arrija; sjellin në mënyrë briliante leksione të forta jete përmes një zgjuarsie të natyshme dhe historive të jetës dhe momente që i kalojnë secili prej nesh

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789992754540

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe183
ISBN9789992754540
RedaktoriXhevahir Lleshi
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia