Olimpiadat kombetare te matematikes (3) View larger

Olimpiadat kombetare te matematikes (3)

Agim Karçanaj Fatmir Hoxha UP0065

New product

Përshkrim i shkurtër Olimpiadat kombëtare të matematikës 3 përfshin ushtrime dhe problema për vitin e katërt të shkollës së mesme, të dhëna kryesisht në fazën finale të olimpiadave, por edhe në fazën e dytë

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 796 7 4

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages198
ISBN978 99943 796 7 4
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat23x16