Olimpiadat kombetare te matematikes (3) Shiko më të madhe

Olimpiadat kombetare te matematikes (3)

Agim Karçanaj Fatmir Hoxha UP0065

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Olimpiadat kombëtare të matematikës 3 përfshin ushtrime dhe problema për vitin e katërt të shkollës së mesme, të dhëna kryesisht në fazën finale të olimpiadave, por edhe në fazën e dytë

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 796 7 4

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe198
ISBN978 99943 796 7 4
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat23x16