Reduced price! Maksi dhe dhembi i qumeshtit View larger

Maksi dhe dhembi i qumeshtit

BAO0059

New product

Përshkrim i shkurtër

Për të qenë një superpërbindësh i vërtetë, duhet të keni dhëmbë që ju kanë rënë. Sa keq që Maksi ka vetëm një dhëmb, që është duke i rënë. Dhëmbi nuk bie që nuk bie... Nuk ndihmojnë as këshillat e Feliksit dhe as takimi me dentisten. Kështu, Maksi vendos të presë, kur papritur... fiu! Në vend të dhëmbit, mbetet një gropë!

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët24
ISBN9789292354589

298 Lekë

-15%

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN9789292354589
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç