Reduced price! Koni dhe gjethja e terfilit ne fermen e kuajve View larger

Koni dhe gjethja e terfilit ne fermen e kuajve

Dagmar Hoßfeld A-000858

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje tjeter liber nga seria fantastike e Konit te autorit Dagmar Hoßfeld vjen ne shqip: Kesaj radhe ka shume surpriza me personazhet tona: Të katërta shoqet marrin mësime hipizimi dhe kalojnë shumë kohë duke kalëruar përgjatë bregdetit. Por.., papritmas, ato bëhen pjesë e një trilleri të vërtetë me kuaj… Çfarë ndodhi vallë?

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356079

520 Lekë

-20%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Verë, pushime, diell, kalërim Koni, Ana, Billi dhe Dina po kalojnë një javë të mrekullueshme në një fermë kuajsh në brigjet e Detit e Veriut, në Gjermani.

Ferma është e bukur dhe pronarja e saj është mjaft e dashur dhe e sjellshme. Edhe moti është po aq i mrekullueshëm, sa edhe kuajt e fermës.

Gjithçka është edhe më e bukur sa e kishte imagjinuar “Gjethja e tërfilit”!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages168
ISBN9789928356079
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIna Metani
I ri1