I ri Une e dua ate. Shum. Besoj. Shiko më të madhe

Une e dua ate. Shume. Besoj.

Alba Muceku A-002722

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Një histori e vërtetë për përditshmërinë e jetëve tona, disa histori dashurie që pleksen së bashku, një histori tradhtie.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
ISBN9789928227393

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Katër të rinj në udhëkryq me njëri-tjetrin, me veten, me ndjenjat, me zgjedhjet që bëjnë në jetë. Rregulla dhe ndalime, ëndërrime, përsiatje, pasione, varësi, lidhje dhe liri, mendime të vetmuara e të përbashkëta, ndarje e bashkime zemrash.

Një aventurë në kërkim të lirisë; lirisë së mendjes, së zemrës, së zgjedhjeve, së dëshirave, lirisë së jetës dhe shpirtit.

Një histori që s’mund të përmblidhet me disa fjalë, por duhet lexuar për të mësuar se për çfarë bëhet fjalë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe200
ISBN9789928227393
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë