I ri Perralleza dhe vjersha per vogelushe Shiko më të madhe

Perralleza dhe vjersha per vogelushe

Annalisa Lay A-004784

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është hartuar për fëmijë nga 1 deri në 3 vjeç. Për ta janë edhe këto përralla të shkurtra, me pak tekst, me fjalë të thjeshta e nganjëherë me rimë. Atyre u kushtohen edhe plot vizatime të mrekullueshme. Lexim të këndshëm të rriturve! Ëndrra të ëmbla vogëlushëve! Nuk ka vlerësime

198 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287304

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe94
ISBN9789928287304
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë