Reduced price! Aventurat e Tom Sojerit View larger

Aventurat e Tom Sojerit

BAO0126

New product

Përshkrim i shkurtër

Djaloshi çapkën, Tom Sojer dhe miku i tij Hak Fini rikthehen me aventurat e tyre në brigjet e Misisipit. Gardhit i duhet një dorë bojë, por Tomi përton si dreqi. Si do të shpëtojë ai nga kjo angari? Aventura me piratë, shpella si labirint dhe thesare të fshehura presin lexuesit e vegjël në faqet e këtij libri.

913 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354411

420 Lekë

-25%

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages80
ISBN9789292354411
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç