Reduced price! Pushime supermiushore 4 View larger

Pushime supermiushore 4

Jeronim Stilton A-008481

New product

Përshkrim i shkurtër

Per te gjithe lexuesit e vegjel qe kane mbaruar klasen e katert, ky liber ju vjen ne ndihme per tu zbavitur gjate pushimeve verore dhe per te mbajtur te fresket njohurat e marra gjate vitit shkollor. Ne liber ka ushtrime ne disa fusha si matematika, dituri natyre, gjuha, letersia, arti pamor, gjuha angleze etj.. Per ta bere sa me te kendshme leximin, lenda eshte sjelle nga personazhi i Jeronim Stiltonit dhe pershtatja ne shqip eshte bere nga ekipi i Pegit

More details

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789918371027
Viti i botimit2022

525 Lekë

-25%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pushime supermiushore 4" është gati të shoqërojë gjatë kësaj vere, fëmijët që kanë përfunduar klasën e katërt.

Argëtohuni dhe rikujtoni njohuritë e marra gjatë vitit shkollor në lëndët:

Matematikë

Gjuhë shqipe

Dituri natyre

Histori

Qytetari

Art pamor

TIK

Gjuhë angleze

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages82
ISBN9789918371027
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1