I ri Pushime supermiushore 4 Shiko më të madhe

Pushime supermiushore 4

Jeronim Stilton A-008481

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Per te gjithe lexuesit e vegjel qe kane mbaruar klasen e katert, ky liber ju vjen ne ndihme per tu zbavitur gjate pushimeve verore dhe per te mbajtur te fresket njohurat e marra gjate vitit shkollor. Ne liber ka ushtrime ne disa fusha si matematika, dituri natyre, gjuha, letersia, arti pamor, gjuha angleze etj.. Per ta bere sa me te kendshme leximin, lenda eshte sjelle nga personazhi i Jeronim Stiltonit dhe pershtatja ne shqip eshte bere nga ekipi i Pegit

Më shumë detaje

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789918371027

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pushime supermiushore 4" është gati të shoqërojë gjatë kësaj vere, fëmijët që kanë përfunduar klasën e katërt.

Argëtohuni dhe rikujtoni njohuritë e marra gjatë vitit shkollor në lëndët:

Matematikë

Gjuhë shqipe

Dituri natyre

Histori

Qytetari

Art pamor

TIK

Gjuhë angleze

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe82
ISBN9789918371027
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë