I ri Mëso, argëtohu dhe përgatitu për klasën e parë Shiko më të madhe

Meso, argetohu dhe pergatitu per klasen e pare

Anette Weber BAO0528

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ti do të mësosh numrat dhe gabimet në figurë duke u argëtuar. Kështu do të përgatitesh për klasën e parë!

Më shumë detaje

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370460

570 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

27 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Sa mirë! Shumë shpejt ti do të nisësh shkollën!

A mund t`i shkruash të gjitha shkronjat?

A i gjen dot të gjitha gabimet në figurë?

A të pëlqejnë pazëllat dhe kombinimet?

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe96
ISBN9786082370460
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSofiana Filipi