I ri Libri im i madh i parashkollorit Shiko më të madhe

Libri im i madh i parashkollorit

Anette Weber BAO0529

Libër i ri

469 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370446

570 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Urra! Së shpejti nis shkolla!

A i njeh të gjithë numrat?

Cilat shkronja di të shkruash?

Mëso ngjyrat, format dhe bashkësitë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe96
ISBN9786082370446
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSofiana Filipi