Revolta e Atlasit, vëll II View larger

Revolta e Atlasit, vell II

Ayn Rand PE0073

New product

Përshkrim i shkurtër

Suksesi i vëllimit të parë i ka shumëfishuar lexuesit e Revoltës... Tani, heronjtë tanë ndodhen tashmë në një situatë ekonomike të vështirë, armiqtë janë identifikuar, por mbetet ende sekreti i motorit “magjik”, i zhdukjeve të mistershme dhe i “kush është Xhon Gallti?” Veç historisë që ka pushtuar mendjet e miliona lexuesve në mbarë botën, kreyvepra e Ayn Rand vjen edhe me rrëfimin mjeshtror të Amik Kasoruhos...

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162335

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Ky është vëllimi i dytë i trilogjisë “Revolta e Atlasit”. Heronjtë tanë ndodhen tashmë në një situatë ekonomike të vështirë, armiqtë janë identifikuar, por mbetet ende sekreti i motorit “magjik”, i zhdukjeve të mistershme dhe i “kush është Xhon Gallti?”.

A do arrijnë Denji dhe Riardeni të jenë të lumtur së bashku? Si do i vejë filli industrive dhe hekurudhave? Ç’do të ndodhë midis Denjit dhe Fransiskos? Dhe mbi të gjitha, pse zhduken njerëzit më të zotë të botës?

Këto e shumë më shumë, do i gjeni në volumin e dytë të “Revolta e Atlasit”, mjeshtërisht përkthyer nga Amik Kasoruho.

 

Data sheet

pages432
ISBN9789928162335
Shtëpia botuesePEGI
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAmik Kasoruho