C'eshte dashuria View larger

C'eshte dashuria

Enzo Biagi BDI0031

New product

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka ditë kur një burrë dhe një grua të mos shkëmbejnë premtimin fatal të dashurisë: të dua! Një premtim që edhe mund të tradhëtohet, të harrohet, por që nuk kalon pa lënë një kujtim të pashlyeshëm, mall, keqardhje, mbase edhe urrejtje.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9992747528
Viti i botimit2001

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Q

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages158
ISBN9992747528
RedaktoriGjergj Kola
Viti i botimit2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKujtim Ymeri