Dieta 17-ditore View larger

Dieta 17-ditore

Dr. Mike Moreno PE0143

New product

Përshkrim i shkurtër

“Dietën 17-ditore” mund ta përmblidhja vetëm me tri fjalë: rezultate të shpejta! Ky botim sjell planin e një mjeku, i hartuar për të rënë në peshë brenda pak ditësh

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248008

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Në varësi të peshës që keni në momentin që nisni dietën, por edhe të metabolizmit tuaj, mund të humbisni deri në 5-6 kg, për 17 ditë. Sigurisht, sa më larg peshës ideale të jeni, aq më shumë kilogramë do të humbisni fillimisht.

Me këtë dietë do të humbisni peshë shpejt dhe do të eliminimoni dy pengesat e mëdha të rënies nga pesha: mendimin se nuk mund të bini nën njëfarë peshe të caktuar dhe monotoninë e dietave klasike.

Dr. Mike Moreno shkruan: “Secilin nga ciklet e dietës e kam hartuar në mënyrë të tillë që të përmirësojë një nga sistemet e ndryshme të trupit tonë, duke përfshirë sistemin e tretjes dhe të metabolizmit.

“Dieta 17-ditore” jo vetëm që do t’ju përshpejtojë procesin e rënies në peshë dhe do t’ju futë në udhën e jetesës së shëndetshme, por edhe do t’ju kalitë trupin për të luftuar dhjamin!”

OPINIONE TË NJERËZVE QË E KANË NDJEKUR KËTË DIETË

“Kjo është dieta më e mirë dhe më e shijshme që kam provuar. Ushqimi është i kënaqshëm. Ia rekomandoj çdo njeriu që dëshiron të humbë peshë dhe të ndihet mirë me veten.”

Rene Napoli

“Java e parë ishte e vështirë, veçanërisht zëvendësimi i kafes me çaj jeshil. Tanias që më shkon mendja për kafe, dhe të mendosh që isha tejet i dhënë pas saj! Kam qenë mishngrënës i thekur për vite të tëra dhe as që ma merrte mendja se gjithë ai ushqim më ishte bërë ‘barrë’. Zakonisht përpiqesha ta fshehja belin pas shtresave të rrobave, kurse tani dal vetëm me një T-shirt.”

Tom Heatley

“Kam rënë në dashuri me këtë plan për humbjen e peshës. Kam rënë 4,5 kg gjatë ciklit të parë dhe ndihem shkëlqyeshëm!”

Rebecca Springfield

“Jam shumë e emocionuar. Pas vetëm 17 ditësh, kam humbur 5,5 kg! Sot jam po aq entuziaste sa ditën kur e fillova dietën. Nuk ndiej uri dhe jam gjatë gjithë kohës energjike. U zotova se do ta zbatoja këtë plan dhe e ndiej se do të arrij sukses të plotë.”

Liz Dutchess

“Përveç faktit që po humb peshë, kjo dietë më bën të ndihem më mirë fizikisht, nuk jam më e rënduar dhe e fryrë me ushqime të pashëndetshme. “Dieta 17-ditore” është e lehtë për t’u ndjekur dhe e pasur me ushqime mes të cilave mund të zgjedhësh. Recetat janë të mira dhe nuk ndien asnjëherë uri.”

Gretchen Krueger

Data sheet

pages266
ISBN9789928248008
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14x21
PërkthyesiAulona Musta
I ri1