Pica ne familje

A-002146

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër me receta gatimi të picave dhe piteve në kushte shtëpiake.

More details

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9789994380367
Viti i botimit2008

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

  • Pëgatitja e brumit për pica
  • Pëgatitja e salcës së domateve
  • Pica klasike
  • Pica me perime
  • Pica për të gjitha shijet

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages80
ISBN9789994380367
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë