Dieta dobesimi, antistres dhe diabeti

Pr Alain Golay BEL0032

New product

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928117623
Viti i botimit2013

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages290
ISBN9789928117623
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiAlfred Papuçiu