Novela,Vëll. 2 View larger

Novela,Vell. 2

Stefan Cvajg LG0009

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përfshihen novelat: "E fshehta përvëluese", "Dashuria e guvernantes dhe dy vogëlushët", "Pështjellim ndjenjash", "Vrapuesi i Amokut", "Nata fantastike", "Antoni", "Marshimi", "Ylli sipër pyllit", "Anvers" dhe "Dashuria e Erikës".

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789992743689

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages816
ISBN9789992743689
Shtëpia botueseArgeta LMG
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfrim Koçi, Oriana Tamburi, Jonida Bishqemi, Leonard Mero, Nikolla Pire