Wabi Sabi - Urtesia e papersosurise View larger

Wabi Sabi - Urtesia e papersosurise

Nobuko Suzuki A-008760

New product

Përshkrim i shkurtër Wabi Sabi është filozofia japoneze që tregon se të gjitha gjërat janë të papërsosura, të papërfunduara dhe të përkohshme – ashtu sikundër duhet të jenë – dhe që përfshin të gjitha aspektet e jetës, nga kreativja te spiritualja. 

More details

52 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789951817400

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Wabi Sabi: Urtësia e papërsosurisë përshtat këtë concept në kontekstin e jetës së përditshme dhe ofron ide se ku ta gjejmë atë, si ta shohim, përqafojmë dhe inkorporojmë në përditshmërinë tonë.

Ky libër do t’ju ndihmojë të zbuloni që ju dhe jeta juaj e papërsosur jeni shumë më të mirë se sa mendoni dhe që pranimi i këtij fakti ju çon drejt një jete të lumtur dhe të përmbushur. Andaj, jinni personi më I papërsosur që mund të jeni!

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages252
ISBN9789951817400
Shtëpia botueseWabi sabi
Published year2022
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatbardha Statovci
I ri1