Zjarr qe digjet ngadale View larger

Zjarr qe digjet ngadale

Paula Hawkins A-008625

New product

Përshkrim i shkurtër

Autorja e romaneve bestseller, “Vajza në tren” dhe “Nën ujë” Paula Hawkins vjen me nje tjeter roman ne gjuhen shqipe, - Zjarr qe digjet ngadale, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Morava. Libri vjen tek lexuesit duke nisur nga data 20 shtator 2022. Por, tek Bukinist.al mund ta porositni qe tani online, duke perfituar ulje -15%.

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN9789928314420

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kur një i ri gjendet i vrarë në mënyrë brutale në një varkë-shtëpi në Londër, kjo ngre dyshime për tri gra që e njihnin atë.

Laura e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës duke u gjykuar nga të tjerët. Atë e njohin si gjaknxehtë, problematike dhe të vetmuar. Madje disa e konsiderojnë edhe të rrezikshme.

Miriami është e sigurt se, vetëm se Laura është dëshmitarja e vetme që u largua nga skena e një vrasjeje të tmerrshme me gjak në rroba, nuk do të thotë se vrasësja është ajo. Përvoja e hidhur e ka mësuar se sa e lehtë është të të kapin në vendin e gabuar në kohën e gabuar.

Karla po vuan nga vrasja brutale e nipit të saj. Ajo nuk i beson askujt: edhe njerëzit e mirë janë të aftë të bëjnë gjëra të tmerrshme. Po deri ku do të arrijë ajo për të gjetur paqen? Të pafajshëm apo fajtorë, të gjithë janë të dëmtuar. Disa janë dëmtuar aq sa të vrasin.

Data sheet

ISBN9789928314420
Shtëpia botueseA Slow Fire Burning
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElton Xhembulla
RomanMister&Thriller
I ri1